breannlowe2001
breannlowe2001 breannlowe2001
  • 14-04-2020
  • Mathematics
contestada

A package of beans in cans costs $32.50. How much does each can cost if there is 20 cans in the package?​

Respuesta :

TheAnimeGirl
TheAnimeGirl TheAnimeGirl
  • 27-04-2020

Look at the attached picture ⤴

Hope it will help u...

Ver imagen TheAnimeGirl
Answer Link

Otras preguntas

I can't understand. Please help
harold licorice company made 6,429.4 feet of licorice in 9 days. to the nearest hundredth of a foot how many feet of licorice on average did the company make pe
If DE = X+1, EF = x-2, DF =15, and E is between D and F. then DE = ?
Which Chinese dynasty did kublai khan destroy
what does the author of how to prepare for a road trip do with the images next to the list of sections at the beginning of the documnet
which mixture is salt solution​
How long ……….….. did you see the dentist?. (after/ later/ ago/ during)
I need help please!!!Worth 10 points will give brainliest if correct!​
Plz I need this fast!! ILL GIVE BRAINLIEST!!!
3. Find x and y in the figures below. 15 points