Thatkidriyahh Thatkidriyahh
  • 03-06-2020
  • Mathematics
contestada

See your levels
unu
A 3-pack of plastic rings costs $0.54. What is the unit price?

Respuesta :

bradtodd bradtodd
  • 03-06-2020

Answer:

Each ring costs $.18

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00