shivampat512 shivampat512
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

11. $1.44 for 12 pencils

Respuesta :

Luz66
Luz66 Luz66
  • 03-12-2020

Answer:12 cents per pencil

Step-by-step explanation:

1.44/12

Answer Link
gtsratttttt gtsratttttt
  • 03-12-2020
12 cents each
Djdjdjdkdkdkd
Answer Link

Otras preguntas

Where would you expect to find green algae? Choose three answers
A branding strategy in which a firm uses a different brand for each of its products is called ____ branding. a. family b. promotion c. individual d. unity e. pr
I’m doing a project in school on liquids and gasses and I wanted to know if air conditioning is a gas?
Why are some organizations deliberately putting millennials on teams with baby boomers?
conservatives are more likely to be associated with which of the following ideological beliefs a) minimal government intervention b) government protection of pe
which equation represents the relationship for the number attending n and the cost per person C
hey can someone help me plz I don't know how to this?
The death penalty can be given upon a conviction of a A)felony B)misdemeanor C)civil judgment D)parole violation
What’s is the image of point 2,5 under the translation that shifts (x,y) to (x+3,y-2)
Which set of symptoms describes the short term affects of amphetamines