pleasimdesperate
pleasimdesperate pleasimdesperate
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

can sombody please answer this.​

can sombody please answer this class=

Respuesta :

tripletlilyrose
tripletlilyrose tripletlilyrose
  • 01-03-2021

Answer:

option (3)is correct, take 180 +180=360

Step-by-step explanation:

I DON'T KNOW IF THIS IS CORRECT IM SORRY IF IT'S WRONG!!!!!!

Answer Link

Otras preguntas

Simplify. 2(x-3)-4x 1
what would the awnser be for f(15)=?
A car rental rents out SUV's for $300 a week and sedans for $220 a week. If the owner of the rental wants $75,000 in revenue, how many SUV's must be rented if 1
đá cắt trong máy cắt được làm từ vật liệu gì vì sao?
PLEASE ANSWER FAST IM TAKING MY FINAL!!!!!!!!!!!Which of these is a civil right that Deaf people have when being questioned by law enforcement?Group of answer c
a 9-pack of bracelets costs 7.65 what is the unit price
How was the development of the steam engine in response to a fuel shortage?
Write a paragraph on an industrial exhibition
a 9-pack of bracelets costs 7.65 what is the unit price
A package of 5 pairs of insulated gloves costs $44.95. What is the unit price of the pairs of gloves