jamillebabe03 jamillebabe03
  • 01-05-2021
  • English
contestada

give at least 6 subject completed instruments​

Respuesta :

blackshades
blackshades blackshades
  • 01-05-2021

Answer:

[tex] \huge\blue{ \mid{ \underline{ \overline{ \tt ♡ ANSWER ♡ }} \mid}}[/tex]

➳Questionnaires

✏Projective devices

➳Self-checklists

✏Achievement/aptitude tests

➳Personality inventories

✏Attitude scales

➳Projective devices

ʰᵒᵖᵉ ⁱᵗ ʰᵉˡᵖˢ

Answer Link

Otras preguntas

simplify (1+x)^3/2-(1+x)^1/2 please explain with steps
Please help me to solve these question. Thank you ​
the first one is supposed to be 1 over 2 1/2(4a+10=2a+
« Use complete sentences to describe how simplifying expressions with multiple logarithms makes evaluating expressions less complicated.
Help help help help help help help help help help help
Do you know this for social studies
A 5 ounce bottle of juice cost $1.35 and an 8 ounce bottle of juice cost $2.16 a what is the unit cost per ounce of juice and b what is the better buy
If CP=Rs. 1200 and loss =10%, find loss amount.​
The turbines in a hydroelectric plant are fed by water falling from a 50 m height. Assuming 91% efficiency for conversion of potential to electrical endrgy, and
I would like to know how to solve these sort of questions