Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

Qué declaracion mejor describe un historiador?
The nurse is performing a physical assessment on a pregnant woman at 18 weeks' gestation and documents the following: vaginal bleeding, a uterus that is larger
5+6 = what and i do not know
How much energy needs to be removed from 1 g of water vapor to completely condense that 1 g of water vapor at 100°C? Include the unit. |​
find warsak, tarbela and mangla in your atlas and why have these locations been selected to build rhe dams? for class 6
how much money must Lee invest for five years in an account that earns an annual simple interest rate of 8% if she wants to earn $650 from the investment?
Why do humans have emotions​
need help with B) estimate the number of cellphone subscribers in 2008
Please help me with this question.. Fast...
I need help with this math suff, its um Solving Inequalities, yeah :|